Kreujemy nieobojętne marki, widoczne i rozpoznawalne.

Identyfikacja wizualna, to inaczej tożsamość marki. To zestaw spójnych obrazów reprezentujących Twoja firmę. Tylko unikalna tożsamość marki spowoduje, że zaistniejesz w świadomości konsumenta, będziesz rozpoznawalny oraz odróżnisz się od konkurencyjnych firm. Posiadanie identyfikacji wizualnej jest podstawą w budowaniu pozytywnych relacji z konsumentem.

Dbamy aby wykreowana tożsamość wizualna marki, przedstawiała jej wartości, misję oraz profil działalności. By była oparta na spójnym obrazie, który stanowi podstawę do skutecznego komunikowania się z konsumentem.

Od czego zatem musisz zacząć budowanie tożsamości wizualnej?

Przyjmując, że posiadasz już dobrą nazwę dla swojej firmy, to należy rozpocząć od zaprojektowania logo. Na jego podstawie ustalamy kolorystkę, typografię. Określamy ścisłe zasady posługiwania się logo opisane w księdze znaku. Następnie systematycznie, w sposób uporządkowany, przenosimy spójny obraz na nośniki wizerunku takie jak wizytówki, papier firmowy, koperty, stemple, tablice informacyjne, szyldy.

Co możemy Tobie zaoferować?

Tworzymy pełne identyfikacje wizualne dla nowych marek, jak i również podejmujemy się rewitalizacji już istniejących. Możemy zaproponować Tobie kompleksową obsługę, od stworzenia nazwy po wydruk materiałów, bądź uzupełnić Twoją identyfikację o brakujące elementy.

W ramach identyfikacji wizualnej projektujemy: logo, książkę znaku, wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, stopki e-mail, pieczątki, oznakowanie samochodów oraz zewnętrzne i wewnętrzne firmy itp.

Pamiętaj!

Dobrze opracowana identyfikacja wizualna przynosi korzyści, warto więc powierzyć to zadanie specjalistom.

Realizacje