Strona internetowa, to najtańsza forma reklamy

Dobrze przygotowana strona internetowa jest skutecznym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów. Stanowi ofertę firmową o globalnym zasięgu. W Polsce z Internetu korzysta ponad 20 milionów osób. Ta grupa może stanowić Twoich potencjalnych klientów. Strona internetowa jest najtańszą formą reklamy, jednorazowy koszt wydany na jej wykonanie zwraca się w krótkim czasie.

Standardem jest posiadanie własnej strony internetowej. Standardem jest utrzymanie profilu w social media. Standardem w komunikacji jest Internet.

Przy tworzeniu strony internetowej szczególny nacisk kładziemy na określenie jej celów. Kluczowe jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie o efekty oraz korzyści, które chcemy pozyskać dzięki naszej witrynie.
Odpowiedzi te decydują o wyglądzie, charakterze oraz zastosowanej technologii.

Co wyróżnia nasze realizacje.

Tworzymy serwisy internetowe, które nie tylko dobrze wyglądają, ale cechują się łatwą i intuicyjną nawigacją. Budujemy je w technologiach przyjaznych dla poprawnego pozycjonowania (SEO), co pozwoli Tobie zaistnieć nawet na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach. Tworzymy strony wraz z system zarządzania treścią (CMS), abyś mógł w każdej chwili samodzielnie wprowadzać zmiany, tym samym zapewniając swoim klientom zawsze aktualne informacje.

Oto co możesz zyskać posiadając własną stronę:

  • poszerzysz możliwości pozyskiwania nowych klientów
  • otrzymasz darmową reklamę 24 h na dobę
  • zaprezentujesz i poprowadzisz sprzedaż towarów bądź usług
  • na bieżąco poinformujesz o zmianach, wydarzeniach, promocjach
  • ułatwisz kontakt z Twoją firmą
  • nie pozostaniesz w tyle za konkurencją
  • będziesz mógł skutecznie kreować wizerunek firmy
  • staniesz się bardziej wiarygodny dla swoich klientów

Projektujemy, kodujemy i wdrażamy

funkcjonalne strony internetowe, zarówno proste wizytówki jak i rozbudowane serwisy internetowe.

Służymy pomocą!

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć przy zakładaniu własnej strony internetowej, śmiało nam o tym powiedz – doradzimy Tobie. Pomożemy również w wyborze i zakupie domeny, wyborze hostingu lub zrobimy to za Ciebie.

Realizacje